נודדי סוסיאנודדי סוסיא
 קול קורא לנדוד... 

כמה היינו רוצים שתלמידינו יחוו פעם אחת כמו שצריך את חווית הטיול האמיתית - זו המלווה בלינת שטח בלילה זרוע כוכבים, זו המלווה במס' ימים של ניתוק מחיי היום-יום וחיבור אמיתי לארץ, לאדמה, למרחבים האינסופיים הקוראים לנו לנדוד במחשבות, לנדוד בגוף, לנדוד בזמן אל תקופות קדומות בהיסטורית עמנו, להתחבר לשורשים ולארץ, ולהכיר את יכולותינו הגדולות כפרטים וכחלק מעם גדול שורשי ונצחי... 
נודדי סוסיא – ההזדמנות שלכם להעניק לתלמידיכם מתנה בלתי נשכחת: מסע רגלי ( בין 2-4 ימים) במרחבים האינסופיים של הרי אילת, הנגב ומדבר יהודה. מסע המלווה בהדרכות איכותיות ומעמיקות, לינת שטח, מדורות , בישולי שדה, סדנאות אסטרונומיה ותצפיות כוכבים, סדנאות ניווט, משחקי גיבוש והעצמה (ODT) ועוד- יעניק לתלמידיכם את החיבור מחדש לארצנו היפה תוך מבט פנימה אל הנשמה. 
נודדי סוסיא בנויים על עיקרון של מסע רגלי רציף ללא מפגש עם אוטובוס או מרחב לינה סגור, במטרה להעצים את חווית הניתוק מתרבות המערב והיום-יום מחד, ולהעצים את החיבור לאדמה ולארץ מאידך. הנודד בנוי על רצף מסלולי טיולים ברמת קושי בינונית, כאשר בין קטע אחד למשנהו מתקיימת לינת שטח באזור מאושר ומוכר. לקראת ערב, מגיע למרחב הלינה רכב המנהלות שלנו עם ציוד התלמידים, הכלכלה וכל הנדרש ללינת שטח(גנרטור, תאורה, גז, מים, שרותים ועצים למדורה).
עם שחר – ממשיכים במסע הנודד, כאשר כל הציוד מועמס על רכב המנהלות וחוזר חלילה. 

מתוך ניסיון רב שנים בתחום, אנו מציעים לכם לשלב מסע נודד בתוכנית הטיולים השנתית שלכם.
חוויה מובטחת, מעצימה ובלתי נשכחת!
נודדים לדוגמא: 
• חוצה מדבר יהודה: סוסיא-רמת המדבר- מעלה איסיים- עין גדי- נחל ערוגות – ים המלח
• שפלת יהודה-הרי ירושלים: בית גוברין - רמת אבישור- חורבת חנות עין מטע – ציר המעיינות של הרי ירושלים- יער ירושלים וסיום בהר הרצל.  
• נגב: צפית עליון- מעלה חצרה- מכתש קטן- נחל עקרבים- מעלה עקרבים- מיצד צפיר- ימין חתירה- עין ירקעם. 
• אילת: מעלה ססמוגרפי- עמודי עמרם- נחל אמיר- קניון שחורת- הר שחורת- נחל שלמה עליון- גשרון- סיום בהר צפחות. Share by: